Agro Pensjonat w Korczewie
 
 

Piekarnia Korczew

Piekarnia Korczew leży na terenie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego, który położony jest w środkowo – wschodniej części województwa mazowieckiego.

Park swym zasięgiem obejmuje lewobrzeżną część doliny Dolnego Bugu od ujścia rzeki Tocznej w miejscowości Drażniew w gminie Korczew do ujścia Liwca w pobliżu Kamieńczyka, a także fragment dolnej Narwi. Jest jednym z największych parków krajobrazowych w Polsce, położony równoleżnikowo chroni prawie 120 km rzeki Bug.

Od wielu lat rzemiosło piekarnicze ma miejsce w Korczewie, w pierwszych latach istnienia, piekarnia mieściła się na terenie zespołu pałacowego w Korczewie, gdzie sposób opalania pieców odbywał się za pomocą węgla drzewnego zapewniając niepowtarzalny smak wypiekanego chleba. Zakład w obecnym stanie funkcjonuje od 1982 roku zachowując tradycyjne metody wypieku pieczywa na piecach ceramicznych co jest dużą zasługą osiąganego smaku. Od zawsze wypiekane pieczywo żytnie metodą technologii tradycyjnej- na zakwasie jest podstawowym atutem naszego zakładu. W szerokim wachlarzu oferty, możemy zaprezentować takie produkty jak chleb razowy z burakiem, z dynią, soją, słonecznikiem czy rodzynkami.

Piekarnia Korczew gwarantuje tradycyjny smak i jakość, uwzględnia również wymogi rynkowe i zwiększa swoje moce produkcyjne pozwalając docierać do coraz większej liczby odbiorców poprzez sieci handlowe, punkty sprzedaży oraz własne stoiska firmowe, a zorganizowany system logistyki zapewnia jak najszybszą dostawę wypieczonego pieczywa do ostatecznego odbiorcy.

Życzymy smacznego

Piekarnia Korczew

Smaczne, tradycyjne wyroby z naszej piekarni - cukierni

pokoj-do-wynajecia-korczew1

Kontakt

Agro Pensjonat w Korczewie

ul. Siedlecka 1
08-108 Korczew
tel. 25 631 39 40

 
 

Zapytaj nas
© 2005 - 2022 Agro Pensjonat w Korczewie. Wszelkie prawa zastrzezone. Budowa stron internetowych